Πιστοποιητικά/Βεβαιώσεις

Για οποιαδήποτε χορήγηση βεβαίωσης/πιστοποιητικού, ο πολίτης θα πρέπει να απευθύνεται με αίτηση του στο Γραφείο Προστασίας Δικαιωμάτων Ληπτών Υπηρεσιών Υγείας που βρίσκεται στην Κεντρική Είσοδο του Νοσοκομείου.

Παρακάτω θα βρείτε τις διαθέσιμες αιτήσεις σε ηλεκτρονική μορφή (PDF). Πατήστε στο αντιστοιχο σύνδεσμο για να κάνετε λήψη της αντίστοιχης αίτησης στην συσκευή σας.

ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣΜέγεθος: 938,82 KB

ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΦΑΚΕΛΟΥ ΑΣΘΕΝΗΜέγεθος: 939,03 KB

ΑΙΤΗΣΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝΜέγεθος: 941,32 KB

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε το 22413 60104 ή στο e-mail rights@rhodes-hospital.gr